Hakkımızda

[page_header height=”20px” text_color=”dark” align=”right” show_title=”0″ bg_size=”orginal” bg_color=”rgb(87, 165, 149)” bg_overlay=”rgb(255, 255, 255)”]

[row]

[col span__sm=”12″]

[ux_image id=”569″ image_size=”original” height=”56.25%”]

Hakkımızda

Zuppers, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü ile San Diego State University Global Practices International Relations mezunu iki anne girişimci tarafından kuruldu.

Bebeklerinin doğumu sonrası yaklaşık 6 yıllık kurumsal çalışma hayatlarını çocukları ile daha çok vakit geçirebilmek için bırakan girişimci anneler “Neler yapabiliriz? Nasıl daha özgür olabiliriz? Kısıtlı bebek odaları olan alışveriş merkezleri dışında nasıl açık havada sosyalleşebiliriz? Nasıl bebeğimizin daha sağlıklı büyümesini sağlayabiliriz? ” diye düşünmeye başladılar. Özellikle ilk 6 ay sonrası bebeklerde kullanışlı olmayan emzirme önlüklerinin kumaşlarının istenilen yumuşaklık ve hafiflikte olmadığını farkettiler. Hareketlenen bebeklerin emzirme örtüsünü açması, insanların kimi zaman rahatsız edici bakışlarına maruz kalmak, bebek arabalarında çocukları rüzgardan, tozdan, ışıktan korunsun diye örtülen örtülerin havada uçuyor ve kirleniyor olması, restoranlarda mama sandalyelerini steril edememe sorunları iki eski arkadaşın kendi ihtiyaçlarından ilham aldığı ürünler tasarlamak ve daha geniş kitlelerle buluşturma fikrine ilham kaynağı oldu.

Bu süreçte Kadın Girişimciler Derneği’ne üye olup, Kagider’den eğitim ve mentorluk desteği ile birlikte projelerini çok daha hızlı bir şekilde hayata geçirme fırsatı yakaladılar.

Mart 2018 itibari ile kurucusu oldukları Zuppers markası ile Anne & Bebek kategorisinde bebek arabası örtüleri, emzirme örtüleri, bebek battaniyeleri, oyun halıları ve aksesuarları üretmeye başladılar. Türkiye’de olmayan yenilikçi ürünleri, doğal malzemeden ve OEKO –TEX sertifikalı kumaşlarla koleksiyon oluşturarak hazırlayan anneler, markasını büyütmeye ve daha geniş kitlelere tanıtmaya devam ediyor.

Hayrünnisa Kızılaslan & Tuğçe Demir

2Moms3Kids / Zuppers

[/col]

[/row]

X
25 TL İndirim
E-Posta listemize katıl anında 25 TL indirim kazan.
    Bültene Abone Ol
    Bülten Şartlarını kabul ediyorum.