Kullanım Şartları ve Koşulları

Kullanım Koşulları

www.zuppers.com’a hoş geldiniz. Lütfen sitemizin kullanım şartlarını içeren aşağıdaki maddeleri okuyunuz.

Siteyi kullanmanız aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamını taşıyacaktır. www.zuppers.com aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

Sitede Yapılan İşlemler, Siparişler ve Sitede Yapılabilecek Değişiklikler

www.zuppers.com, site üzerinden yapılan işlemlerin hatasız ve/veya kesintisiz çalışacağını garanti etmez. Site’nin kullanılmasından dolayı Kullanıcıların donanım veya veri zararı görmesi halinde ilgili maliyetten www.zuppers.com sorumlu tutulamaz.

www.zuppers.com üzerinden alınan siparişlerdeki adetleri herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. Bu sınırlama aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartı kullanılarak, aynı fatura veya teslimat adreslerini içeren, toptancı, bayi tarafından veya yeniden satılmak amacı ile verildiği düşünülen siparişlere uygulanabilir.

www.zuppers.com sitede istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site yayınını durdurma ya da site özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir. Değişiklikler Sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da Siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar bağlantı verilen diğer siteler için de geçerlidir.

Yasal olarak sizi bağladıkları için, Kullanım Şartlarını gözden geçirmek amacıyla bu sayfayı belirli aralıklarla ziyaret etmenizi öneriyoruz. Burada kullanılan haliyle “Üye”, “Siz” ve “Kullanıcı(lar)” terimleri, herhangi bir nedenden dolayı www.zuppers.com’a girmiş tüm bireyleri ve/veya kurumları ifade etmektedir.

Site İçeriği

Sitede bulunan resim, yazı, görsel öğeler, videolar gibi herhangi bir materyal www.zuppers.com’a aittir. Zuppers® , tescil edilmiş ticari markamızdır.

Site içeriği tamamen kişisel ve ticari amaçlı olmayan kullanım içindir. İçeriğin kullanılması ya da kullanıcılar tarafından kişisel amaçlı olarak bilgisayarına aktarılması sonucunda içerikle ilgili herhangi dağıtım, kullanım ve yayın hakkı kullanıcıya geçmez.

www.zuppers.com’un Site içeriğinde ve/veya dış bağlantı yoluyla bahsedilen Zuppers® harici diğer ürünlerin, hizmetlerin tanıtımı ve satışından gelir elde etme hakkı saklıdır.

Sitede Verilen Kişisel Bilgiler

Sitede vermiş olduğunuz kişisel bilgiler “Gizlilik” bölümünde açıklanan kurallara tabiidir.

Ürün Bilgileri

Sitede gösterilen fiyatlar Türk Lirasıdır. Site üzerinden verilen siparişlerde sitede sipariş esnasında sipariş özet sayfasında verilen fiyatlar geçerlidir.

Site üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir. www.zuppers.com bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda ilgili yasal mevzuat hükümlerine uygun olmak kaydıyla bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Renkler

www.zuppers.com sitedeki görsellerde ürünlerin renklerini gerçek renklerine en uygun şekilde göstermeyi hedefler. Ancak kullanıcının ekran ayarları, farklı ekran tipleri dolayısı ile oluşabilecek farklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Diğer Sitelere Verilen Bağlantılar

Sitede ve blog yazılarında www.zuppers.com’un kontrolünde olmayan sitelere bağlantılar yer alabilir. www.zuppers.com bu sitelerle ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez ya da bu bağlantıların verilmesi www.zuppers.com’un bu siteler üzerinde bir onayı olduğu anlamına gelmez. Bağlantılar sadece kullanıcı kolaylığı ya da bilgi paylaşımı amacı ile verilmiştir.

Fikri Haklar

Site’de mevcut bulunan bilgiler, görseller ve içerikler www.zuppers.com’un daha önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Tüm Web Sitesi içeriği (metin, veri, grafik, görüntü, logolar, düğme simgeleri, veritabanı, tasarım, yazılım ve sair diğer Web Site içeriğine ilişkin unsurlar) www.zuppers.com’un fikri ve sınai mülkiyetindedir. Web Sitesi’nde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, görsellerin ve tüm resimlerin her hakkı saklıdır.

Web Sitesi içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir.

Kullanıcılar işbu Siteyi, diğer şahısların fikri mülkiyet haklarını ya da üçüncü şahısların kişisel haklarını ihlal edecek bir biçimde kullanmamayı ve Site ‘de müstehcen, ahlaka aykırı, politik görüş yansıtan veya tehditkar unsurları yayınlamamayı, saklamamayı taahhüt eder.

www.zuppers.com’u kullanarak gösterdiğiniz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.

X
25 TL İndirim
E-Posta listemize katıl anında 25 TL indirim kazan.
    Bültene Abone Ol
    Bülten Şartlarını kabul ediyorum.